Oprogramowanie na zamówienie do zarządzania harmonogramami wywozu odpadów

 

Na zamówienie firmy Chemeko – System sp. z o.o. Software House Web Wizard.com przygotował desktopowe oprogramowanie do zarządzania harmonogramami wywozu odpadów komunalnych.

Zintegrowany z firmową stroną internetową program obsługuje
ponad 60 tyś. lokalizacji i 37 samochodów komunalnych


Jest to już drugie oprogramowanie na zamówienie zrealizowane przez Web Wizard.com na potrzeby  firmy Chemeko-System  w związku z wejściem w życie Ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.

Program wyposażony jest w szereg funkcjonalności, które ułatwiają zarządzanie dużą ilością danych i  umożliwiają współpracę z arkuszami Excela w zakresie hurtowego importu i eksportu danych.

Opracowane i zatwierdzone  w programie Excel harmonogramy odbioru odpadów komunalnych prezentowane są na stronie WWW firmy zgodnie z wymogami ustawy. Pomaga w tym specjalnie przygotowana funkcjonalność, która z poziomu nowego programu  pozwala na import danych z  Excela do bazy danych strony WWW, a następnie uruchamia  publikację gotowych harmonogramów na firmowej stronie WWW.

Realizacja:  maj-lipiec 2013 rok 

Technologia: .NET C#, PostgreSQL


.NET
.NET

Nasza lokalizacja

Agencja Interaktywna  Web Wizard.com
rok założenia 2000


52-220 Wrocław, ul. Gen. Grota-Roweckiego 8/10
NIP:        PL 899-142-54-65
REGON:   932899803

kontakt telefoniczny w godzinach 8.30 - 16.30

tel.    +48 71 346 29 73
tel. kom.  +48 502 387 145

 

Formularz kontaktowy

Od nawiązania kontaktu z Nami, dzieli Cię Tylko jeden krok, który może być początkiem długoletniej współpracy.
Z pewnością szybko ulegnie zapomnieniu treść przesłanej korespondencji, ale nigdy nie zapomnisz tego jak się czułeś podczas współpracy z nami.

Zaczynamy?

 

*

Przeglądaj Dodaj plik

Podanie powyższych danych jest dobrowolne, przy czym podanie adresu e-mail jest niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Interaktywna Web Wizard.com z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Grota-Roweckiego 8/10, 52-220 Wrocław prowadząca działalność gospodarczą na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej nr 1661331 z dnia 13.03.2003, REGON: 932899803, e-mail: biuro@webwizard.com.pl

Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.