Oprogramowanie na zamówienie do zarządzania harmonogramami wywozu odpadów

 Na zamówienie Chemeko – System sp. z o.o. Software House Web Wizard.com przygotował desktopowe oprogramowanie do zarządzania harmonogramami wywozu odpadów komunalnych.

Zintegrowana ze stroną internetową aplikacja obsługuje
ponad 60 tyś. lokalizacji
i 37 samochodów komunalnych


Jest to już druga aplikacja na zamówienie zrealizowana przez Web Wizard.com na potrzeby  firmy Chemeko-System  w związku z wejściem w życie Ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.

Bez Excela bardzo trudno wyobrazić sobie wykonywanie różnych złożonych zadań. Zatem integracja Excela ze stroną internetową stała się naturalnym i wyjątkowo efektywnym rozwiązaniem.


Aplikacja wyposażona jest w szereg funkcjonalności, które ułatwiają zarządzanie dużą ilością danych i  umożliwiają współpracę z arkuszami Excela w zakresie hurtowego importu i eksportu danych.

Opracowane i zatwierdzone  w programie Excel harmonogramy odbioru odpadów komunalnych prezentowane są na stronie WWW firmy zgodnie z wymogami ustawy. Pomaga w tym specjalnie przygotowana funkcjonalność, która z poziomu nowego programu  pozwala na import danych z  Excela do bazy danych strony WWW, a następnie uruchamia  publikację gotowych harmonogramów na firmowej stronie WWW.

Realizacja: maj - czerwiec 2013 rok
Technologia: .NET C#, PostgreSQL
 

Chcesz nawiązać współpracę z Python Software House, który tworzy  dedykowane aplikacje webowe, dedykowane aplikacje mobilne i strony internetowe na zamówienie?

Poszukujesz Software House, który ma w swojej ofercie  tworzenie dedykowanych aplikacji internetowych z wykorzystaniem Python, Django i Flask? Jesteśmy  Python Software House, który istnieje na rynku 20 lat i ma w swoim portfolio wykonane dedykowane aplikacje weboweaplikacje mobilne, desktopowe, oprogramowanie na zamówienie, jak również zaawansowane systemy informatyczne. Tworzymy narzędzia cyfrowe i  rozwiązania, które nie tylko pozwalają wizualizować dane, ale także integrujemy je z regularnymi procesami biznesowymi, tworzymy oparte na danych pełnoprawne dedykowane aplikacje mobilne i webowe, które sprawiają, że dane stają się bardziej dostępne dla całej organizacji.

 

Może chcesz wykorzystać rozwiązania oparte na algorytmach sztucznej inteligencji, machine learning lub deep learning?

 

Technologie informacyjne z usługi dla biznesu zamieniły się w  jego podstawę. Budujemy cyfrowe kompetencje w obszarze zainteresowań Klienta i pomagamy znaleźć nowe modele dla biznesu. To nasza misja.

 

Porozmawiaj z nami o swoim projekcie, a my weźmiemy pod uwagę specyfikę Twojej działalności, przewidziany czas i budżet i wybierzemy najlepszą z dostępnych opcji jego realizacji.

 

 

Nasza lokalizacja

Agencja Interaktywna  Web Wizard.com
rok założenia 2000


52-220 Wrocław, ul. Gen. Grota-Roweckiego 8/10
NIP:        PL 899-142-54-65
REGON:   932899803

kontakt telefoniczny w godzinach 8.30 - 16.30

tel.    +48 71 346 29 73
tel. kom.  +48 502 387 145

 

Formularz kontaktowy

Od nawiązania kontaktu z Nami, dzieli Cię Tylko jeden krok, który może być początkiem długoletniej współpracy.
Z pewnością szybko ulegnie zapomnieniu treść przesłanej korespondencji, ale nigdy nie zapomnisz tego jak się czułeś podczas współpracy z nami.

Zaczynamy?

 

*

Przeglądaj Dodaj plik

Podanie powyższych danych jest dobrowolne, przy czym podanie adresu e-mail jest niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Interaktywna Web Wizard.com z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Grota-Roweckiego 8/10, 52-220 Wrocław prowadząca działalność gospodarczą na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej nr 1661331 z dnia 13.03.2003, REGON: 932899803, e-mail: biuro@webwizard.com.pl

Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.