Repozytorium plików

Nie zawsze tworzymy strony internetowe. Często są to inne produkty cyfrowe, które sprawiają, że życie staje się łatwe i przyjemne.

Na zamówienie firmy TECE przygotowaliśmy  dedykowaną aplikację internetową - repozytorium plików z funkcjonalnościami GIT, która  umożliwia pobranie plików DWG oraz brył 3D głównych produktów i rozwiązań instalacyjnych marki TECE. Po zalogowaniu się na stronie firmowej producenta armatury łazienkowej i rozwiązań instalacyjnych - www.tece.pl - architekci uzyskają dostęp do bazy materiałów. Mogą one stać się inspiracją przy tworzeniu wyjątkowych projektów nowoczesnych i eleganckich wnętrz salonów kąpielowych.

Innowacyjna aplikacja internetowa dostępna na stronie www.tece.pl /Do pobrania/Dla Architektów - to narzędzie dedykowane architektom, którzy szukają estetycznych i funkcjonalnych rozwiązań instalacyjnych i sanitarnych. Zgodnie z zamysłem firmy TECE, udostępnione zarejestrowanym użytkownikom serwisu projekty, mają pełnić rolę użytecznego narzędzia przy twórczej pracy, ale również stanowić zachętę do poznania szerokiej oferty produktów marki TECE.

 Inspiracja w zasięgu ręki

Aplikacja internetowa na stronie www.tece.pl /Do pobrania/Dla Architektów - jest niezwykle intuicyjna w obsłudze. Dostęp do repozytorium plików DWG oraz modeli brył produktów, wykonanych w programie 3DS max we wszelkich dostępnych formatach, wymaga jedynie zalogowania się w serwisie. Po sprawnej rejestracji architekci mogą swobodnie korzystać z udostępnianych przez firmę TECE materiałów. Wśród plików DWG znajdują się modele dwu i trójwymiarowe odwodnień liniowych TECEdrainline, termianalu WC TECElux oraz stelaży podtynkowych TECEprofil. Projektanci mogą również pobrać trójwymiarowe rzuty przycisków spłukujących z serii TECEloop, TECEplanus oraz TECEsquare.  Możliwość dokładnego przyjrzenia się poszczególnym elementom systemu instalacji, czytelne opisy oraz wizualizacje ułatwią stworzenie niebanalnej koncepcji, która w równym stopniu uwzględnia praktyczne, jak i estetyczne aspekty projektu.

 Niezwykle istotną rolę w tworzeniu efektownych projektów pełnią odpowiednie narzędzia pracy. Architekci skupieni na kreowaniu nowoczesnych projektów wnętrz takie wsparcie techniczne otrzymują od firmy TECE. Udostępnione na naszej stronie internetowej materiały mają być dla nich zarówno pomocą jak i inspiracją” – mówi Aleksandra Dac z firmy TECE.

 Aplikacja internetowa dostępna dla architektów na stronie www.tece.pl stworzona została po to, by ułatwić pracę koncepcyjną architektom. Projekty łazienek i przestronnych salonów kąpielowych, uwzględniające rozwiązania marki TECE, z pewnością pozwolą stworzyć szerokie spectrum możliwości aranżacyjnych, które zyskają uznanie nawet najbardziej wymagających klientów.  

Technologia: PHP, MySQL

  

Chcesz nawiązać współpracę z Python Software House, który tworzy  dedykowane aplikacje webowe, dedykowane aplikacje mobilne i strony internetowe na zamówienie?

Poszukujesz Software House, który ma w swojej ofercie  tworzenie dedykowanych aplikacji internetowych z wykorzystaniem Python, Django i Flask? Jesteśmy  Python Software House, który istnieje na rynku 20 lat i ma w swoim portfolio wykonane dedykowane aplikacje webowe,  aplikacje mobilne, desktopowe, oprogramowanie na zamówienie, jak również zaawansowane systemy informatyczne. Tworzymy narzędzia cyfrowe i  rozwiązania, które nie tylko pozwalają wizualizować dane, ale także integrujemy je z regularnymi procesami biznesowymi, tworzymy oparte na danych pełnoprawne dedykowane aplikacje mobilne i webowe, które sprawiają, że dane stają się bardziej dostępne dla całej organizacji.

 

Może chcesz wykorzystać rozwiązania oparte na algorytmach sztucznej inteligencji, machine learning lub deep learning?

 

Technologie informacyjne z usługi dla biznesu zamieniły się w  jego podstawę. Budujemy cyfrowe kompetencje w obszarze zainteresowań Klienta i pomagamy znaleźć nowe modele dla biznesu. To nasza misja.

 

Porozmawiaj z nami o swoim projekcie, a my weźmiemy pod uwagę specyfikę Twojej działalności, przewidziany czas i budżet i wybierzemy najlepszą z dostępnych opcji jego realizacji.

 

Nasza lokalizacja

Agencja Interaktywna  Web Wizard.com
rok założenia 2000


52-220 Wrocław, ul. Gen. Grota-Roweckiego 8/10
NIP:        PL 899-142-54-65
REGON:   932899803

kontakt telefoniczny w godzinach 8.30 - 16.30

tel.    +48 71 346 29 73
tel. kom.  +48 502 387 145

 

Formularz kontaktowy

Od nawiązania kontaktu z Nami, dzieli Cię Tylko jeden krok, który może być początkiem długoletniej współpracy.
Z pewnością szybko ulegnie zapomnieniu treść przesłanej korespondencji, ale nigdy nie zapomnisz tego jak się czułeś podczas współpracy z nami.

Zaczynamy?

 

*

Przeglądaj Dodaj plik

Podanie powyższych danych jest dobrowolne, przy czym podanie adresu e-mail jest niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Interaktywna Web Wizard.com z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Grota-Roweckiego 8/10, 52-220 Wrocław prowadząca działalność gospodarczą na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej nr 1661331 z dnia 13.03.2003, REGON: 932899803, e-mail: biuro@webwizard.com.pl

Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.