Blog

Sztuczna inteligencja w medycynie

Sztuczna inteligencja w medycynie

Rewolucja w medycynie związana z wykorzystaniem sztucznej inteligencji już trwa. Niektórzy twierdzą, że może być lekiem, którego potrzebują zarówno lekarze jak i pacjenci. Sztuczna inteligencja pozwoli lepiej zrozumieć pacjentów, opracować nowe metody diagnostyczne a nawet nowe metody leczenia. Wszyscy możemy skorzystać z produktów zaawansowanej technologii. Jedna z brytyjskich firm przygotowuje projekt, który w medycynie wprowadzi takie zmiany jak Google wprowadziła w zakresie zarządzania informacją. Projekt może odciążyć lekarzy publicznej służby zdrowia i zapewnić dobrą opiekę medyczną. Podczas realizacji projektu dochodzi jednak do zderzenia dwóch światów – świata zaawansowanej technologii, Doliny Krzemowej i szybkiego rozwoju ze systemem opieki medycznej, opartej o rzetelne badania i dowody i fundamentalną zasadę - po pierwsze nie szkodzić.

Sztuczna inteligencja w radiologii

Sztuczna inteligencja w radiologii

Jedna z brytyjskich firma wykorzystuje sztuczną inteligencję aby zrewolucjonizować diagnozowanie nowotworów piersi. Ponieważ docelowymi klientami tej firmy są szpitale, zachowuje firma dużą ostrożność i drobiazgowo testuje swoją sztuczną inteligencję zanim zaczną z niej korzystać pacjenci. Firma zbiera dane ze szpitali. Na ich podstawie tworzy algorytmy i testuje je. Chce mieć pewność, że wszystko będzie działać jak należy. Jeśli ta technologia ma pomóc w podejmowaniu decyzji o życiu lub śmierci pacjenta to jest to jedyny sposób tworzenia tego typu technologii.

Jak powstała sztuczna inteligencja?

Jak powstała sztuczna inteligencja?

SI oznacza inteligencję maszyn oraz dziedzinę nauki dążącą do jej stworzenia. Kwestia SI dorównująca ludzkiej wywołuje wiele pytań natury etycznej, a jej potencjalna moc wzbudza obawy. Zoptymalizowane maszyny mogą nam przygotować rozwiązania, których się kompletnie nie spodziewamy. Istnieją ścieżki SI które nie wróżą zbyt dobrze na przyszłość, musimy jednak wybierać te rozwiązania, które zapewnią długoterminowe korzyści dla ludzkości.

Nasza lokalizacja

Agencja Interaktywna  Web Wizard.com
rok założenia 2000


52-220 Wrocław, ul. Gen. Grota-Roweckiego 8/10
NIP:        PL 899-142-54-65
REGON:   932899803

kontakt telefoniczny w godzinach 8.30 - 16.30

tel.    +48 71 346 29 73
tel. kom.  +48 502 387 145

 

Formularz kontaktowy

Od nawiązania kontaktu z Nami, dzieli Cię Tylko jeden krok, który może być początkiem długoletniej współpracy.
Z pewnością szybko ulegnie zapomnieniu treść przesłanej korespondencji, ale nigdy nie zapomnisz tego jak się czułeś podczas współpracy z nami.

Zaczynamy?

 

*

Przeglądaj Dodaj plik

Podanie powyższych danych jest dobrowolne, przy czym podanie adresu e-mail jest niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Interaktywna Web Wizard.com z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Grota-Roweckiego 8/10, 52-220 Wrocław prowadząca działalność gospodarczą na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej nr 1661331 z dnia 13.03.2003, REGON: 932899803, e-mail: biuro@webwizard.com.pl

Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.