Blog

Sposoby wykorzystywania regresji w predykcji realizowanej przez AI

Sposoby wykorzystywania regresji w predykcji realizowanej przez AI

Machine Learning oferuje wiele istotnych korzyści w porównaniu z tradycyjnymi programami algorytmicznymi. Proces ten może przyspieszyć poszukiwanie efektywnych strategii handlu algorytmicznego poprzez automatyzację tego, co często jest żmudnym, ręcznym procesem. Zwiększa on również liczbę rynków, które dana osoba może monitorować i reagować na nie. Co najważniejsze, oferują one możliwość przejścia od wyszukiwania skojarzeń opartych na danych historycznych do identyfikacji i dostosowywania się do trendów w miarę ich rozwoju. Jeśli potrafisz zautomatyzować proces, który inni wykonują ręcznie, masz przewagę konkurencyjną. Jeśli potrafisz zwiększyć liczbę rynków, na których się znajdujesz, masz więcej możliwości. A w świecie handlu o sumie zerowej, jeśli potrafisz dostosować się do zmian w czasie rzeczywistym, podczas gdy inni stoją w miejscu, Twoja przewaga przełoży się na zyski.

Nasza lokalizacja

Agencja Interaktywna  Web Wizard.com
rok założenia 2000


52-220 Wrocław, ul. Gen. Grota-Roweckiego 8/10
NIP:        PL 899-142-54-65
REGON:   932899803

kontakt telefoniczny w godzinach 8.30 - 16.30

tel.    +48 71 346 29 73
tel. kom.  +48 502 387 145

 

Formularz kontaktowy

Od nawiązania kontaktu z Nami, dzieli Cię Tylko jeden krok, który może być początkiem długoletniej współpracy.
Z pewnością szybko ulegnie zapomnieniu treść przesłanej korespondencji, ale nigdy nie zapomnisz tego jak się czułeś podczas współpracy z nami.

Zaczynamy?

 

*

Przeglądaj Dodaj plik

Podanie powyższych danych jest dobrowolne, przy czym podanie adresu e-mail jest niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Interaktywna Web Wizard.com z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Grota-Roweckiego 8/10, 52-220 Wrocław prowadząca działalność gospodarczą na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej nr 1661331 z dnia 13.03.2003, REGON: 932899803, e-mail: biuro@webwizard.com.pl

Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.