Blog

Kaskadowe i iteracyjne modele rozwoju oprogramowania i aplikacji

Kaskadowe i iteracyjne modele rozwoju oprogramowania i aplikacji

Metaforycznie, porównanie wodospadowych i iteracyjnych modeli rozwoju jest często opisywane na przykładzie rozwoju pojazdów. W przypadku "wodospadu" najpierw opisuje się wymagane cechy pojazdu, a następnie na podstawie tych wymagań opracowuje się dokumentację projektową. Po opracowaniu dokumentacji konstrukcyjnej następuje montaż poszczególnych elementów pojazdu i ich wzajemna integracja. Powstały w ten sposób zespół jest następnie testowany zgodnie z dokumentacją projektową, zanim gotowy pojazd zostanie przekazany klientowi. Wszystkie te etapy trwają dość długo, a klient dopiero na samym końcu otrzymuje produkt nadający się do użytku. Podejście iteracyjne jest nieco inne. Na początku postawiono zadanie skonstruowania pojazdu. A efektem pierwszej iteracji może być wariant takiego pojazdu - na przykład hulajnoga. Nie potrzebuje on silnika spalinowego i może być montowany dziesiątki razy szybciej niż samochód.

Jak przygotować specyfikację wymagań. Tworzenie  dedykowanych aplikacji i oprogramowania na zamówienie

Jak przygotować specyfikację wymagań. Tworzenie dedykowanych aplikacji i oprogramowania na zamówienie

Specyfikacje  wymagań muszą odpowiadać potrzebom projektu i ludzi, którzy je piszą i czytają. Tak jak strony internetowe, aplikacje internetowe czy oprogramowanie które muszą być zaprojektowane w taki sposób, aby miały najlepszą użyteczność dla klienta i użytkownika - tak  opracowanie dokumentu…

Wykorzystanie sztucznej inteligencji  do prognozowania i podejmowania decyzji dotyczących oszczędzania energii

Wykorzystanie sztucznej inteligencji do prognozowania i podejmowania decyzji dotyczących oszczędzania energii

 

Sztuczna inteligencja (SI) jest coraz częściej wykorzystywana, aby pomóc w zaspokojeniu globalnego zapotrzebowanie na czystą, tanią, niezawodną energię.

Globalny przemysł energetyczny stoi w obliczu zasadniczych zmian w sposobie wytwarzania, sprzedaży i dystrybucji energii. W związku z tym próbuje się znaleźć metody zarządzania…

Dlaczego warto wybrać Django do tworzenia aplikacji sieciowych w Pythonie

Dlaczego warto wybrać Django do tworzenia aplikacji sieciowych w Pythonie

Django jest uważany za najlepszy framework webowy napisany w Pythonie. To narzędzie jest łatwe w użyciu do tworzenia stron internetowych i aplikacji, które współpracują z bazami danych. W tym artykule poznasz Django i zrozumiesz, dlaczego jest on kluczowym ogniwem ekosystemu Pythona.

Tworzenie aplikacji Python - obszary zastosowania technologii

Tworzenie aplikacji Python - obszary zastosowania technologii

Index Tiobe Nagłówek października 2021: Język programowania Python numerem 1! Po raz pierwszy od ponad 20 lat mamy nowego lidera stawki: język programowania Python. Wieloletnia hegemonia Javy i C skończyła się. Technologia wokół nas zmieniła się w ciągu ostatnich kilku lat w niemal każdym aspekcie. Żyjemy w świecie, w którym oprogramowanie jest na pierwszym planie, a za prawie każdą usługą stoi linia kodu. Przemysł turystyczny, bankowość, edukacja, badania naukowe, wojsko to tylko kilka z tych, które polegają na oprogramowaniu.

Nasza lokalizacja

Agencja Interaktywna  Web Wizard.com
rok założenia 2000


52-220 Wrocław, ul. Gen. Grota-Roweckiego 8/10
NIP:        PL 899-142-54-65
REGON:   932899803

kontakt telefoniczny w godzinach 8.30 - 16.30

tel.    +48 71 346 29 73
tel. kom.  +48 502 387 145

 

Formularz kontaktowy

Od nawiązania kontaktu z Nami, dzieli Cię Tylko jeden krok, który może być początkiem długoletniej współpracy.
Z pewnością szybko ulegnie zapomnieniu treść przesłanej korespondencji, ale nigdy nie zapomnisz tego jak się czułeś podczas współpracy z nami.

Zaczynamy?

 

*

Przeglądaj Dodaj plik

Podanie powyższych danych jest dobrowolne, przy czym podanie adresu e-mail jest niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Interaktywna Web Wizard.com z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Grota-Roweckiego 8/10, 52-220 Wrocław prowadząca działalność gospodarczą na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej nr 1661331 z dnia 13.03.2003, REGON: 932899803, e-mail: biuro@webwizard.com.pl

Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.