Blog

Przewidywanie odpływu klientów za pomocą predykcyjnych algorytmów sieci neuronowych

Przewidywanie odpływu klientów za pomocą predykcyjnych algorytmów sieci neuronowych

Zapobieganie rezygnacji z usług stanowi ogromne dodatkowe źródło potencjalnych dochodów dla każdej firmy. Aby zapobiec rezygnacji z usług, oprócz ciągłego doskonalenia produktów i usług stosuje się matematykę predykcyjną.

Zarządzanie danymi

Zarządzanie oparte na danych stopniowo przekształca się z luksusu w konieczność dla każdej organizacji. Jednak wdrożenie podejścia opartego na danych to złożony projekt, który dotyka każdego aspektu organizacji: od technologii po praktyki zarządzania, procesy biznesowe i kulturę.  

Każda organizacja ma swoje własne cele, wizję i misję,…

Jak działa sztuczna inteligencja w inteligentnym mieście

Jak działa sztuczna inteligencja w inteligentnym mieście

Inteligentne miasto to jeden z elementów gospodarki cyfrowej. Jest to koncepcja, która zakłada kompleksowe wdrożenie technologii informacyjnych i komunikacyjnych w procesach zarządzania miastem - jego nieruchomościami, transportem, usługami wodnymi i energetycznymi itp. w celu bardziej racjonalnego wykorzystania zasobów i poprawy jakości życia mieszkańców miasta.

Nasza lokalizacja

Agencja Interaktywna  Web Wizard.com
rok założenia 2000


52-220 Wrocław, ul. Gen. Grota-Roweckiego 8/10
NIP:        PL 899-142-54-65
REGON:   932899803

kontakt telefoniczny w godzinach 8.30 - 16.30

tel.    +48 71 346 29 73
tel. kom.  +48 502 387 145

 

Formularz kontaktowy

Od nawiązania kontaktu z Nami, dzieli Cię Tylko jeden krok, który może być początkiem długoletniej współpracy.
Z pewnością szybko ulegnie zapomnieniu treść przesłanej korespondencji, ale nigdy nie zapomnisz tego jak się czułeś podczas współpracy z nami.

Zaczynamy?

 

*

Przeglądaj Dodaj plik

Podanie powyższych danych jest dobrowolne, przy czym podanie adresu e-mail jest niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Interaktywna Web Wizard.com z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Grota-Roweckiego 8/10, 52-220 Wrocław prowadząca działalność gospodarczą na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej nr 1661331 z dnia 13.03.2003, REGON: 932899803, e-mail: biuro@webwizard.com.pl

Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.