Blog

Dlaczego  aplikacja mobilna jest ważna dla sklepu internetowego

Dlaczego aplikacja mobilna jest ważna dla sklepu internetowego

Przyciąganie klientów do sklepu internetowego jest kosztowne, a aplikacja mobilna to świetny sposób na ich zatrzymanie. Dlaczego aplikacje mobilne rozwijają się tak szybko? Aplikacje mobilne na zamówienie w handlu elektronicznym to coś więcej niż trend. Zakupy przez telefon to nowy wzorzec, nawyk, który pozwala oszczędzać pieniądze i czas. Właścicielom aplikacji mobilnych zależy na tym, aby użytkownicy polubili serwis, dlatego przed każdą premierą aplikacja mobilna jest dostosowywana do gustów i zachowania klientów: nawigacja staje się bardziej przejrzysta, katalog bardziej intuicyjny, a proces płatności szybszy. Ludzie nie są przyzwyczajeni do rezygnacji z czegoś, co ułatwia im życie, więc popularność aplikacji mobilnych do robienia zakupów będzie rosła.

W jaki sposób sztuczna inteligencja zwiększa skuteczność marketingu? Przydatne algorytmy

W jaki sposób sztuczna inteligencja zwiększa skuteczność marketingu? Przydatne algorytmy

Wykorzystanie algorytmów sztucznej inteligencji w sprzedaży i marketingu otworzyło wiele możliwości. Sztuczna inteligencja może być wykorzystywana do automatyzacji i rozszerzenia znacznej części procesu sprzedaży, na przykład w celu zwiększenia liczby potencjalnych klientów, zwiększenia liczby zamknięć transakcji oraz analizy danych sprzedażowych. Podobnie, marketingowa sztuczna inteligencja może pomóc w skanowaniu obecności marki w Internecie i identyfikowaniu luk w generowaniu popytu w ramach ogólnej strategii marketingowej, pomagając w ten sposób obniżyć koszty i zwiększyć liczbę konwersji.

Praktyczne porady do budowy systemów AI w przedsiębiorstwach

Praktyczne porady do budowy systemów AI w przedsiębiorstwach

Zainteresowanie sztuczną inteligencją (AI) rośnie w szybkim tempie: coraz więcej firm decyduje się na wdrożenie związanych z nią technologii, które mają zmienić ich działalność na lepsze. Historie sukcesów, które krążą po rynku, podtrzymują podekscytowanie. Jednak niewielu znajduje odwagę, by powiedzieć, że za obrazem magicznej czarnej skrzynki kryje się także wiele problemów. Producenci gotowych rozwiązań sztucznej inteligencji, zainteresowani sprzedażą swoich produktów wolą podkreślać pozytywy, a przemilczać problemy. Brak dogłębnego zrozumienia technologii przez większość firm, które nie przeszły tej drogi, powoduje nadmierne oczekiwania, a rozczarowanie może być kosztowne. Z czasem odsetek takich firm może maleć, a optymizm może zostać zastąpiony ostrożnością; doświadczenie otwiera oczy na ograniczenia sztucznej inteligencji i czynniki, które uniemożliwiają powszechne przyjęcie tej technologii.

Progresywne aplikacje webowe PWA

Progresywne aplikacje webowe nie są "normalnymi" aplikacjami sieciowymi. Nie są to też "zwykłe" strony internetowe. Ta innowacyjna technologia, będąca swoistą hybrydą strony internetowej i aplikacji, ma dziesiątki zalet i jak dotąd stanowi prawdziwy przełom techniczny. Google dopiero co zaczęło aktywnie promować wdrażanie Progressive Web Apps, a największe firmy na świecie już skorzystały z tej nowej technologii - i zyskały ogromną przewagę nad konkurencją.

Nasza lokalizacja

Agencja Interaktywna  Web Wizard.com
rok założenia 2000


52-220 Wrocław, ul. Gen. Grota-Roweckiego 8/10
NIP:        PL 899-142-54-65
REGON:   932899803

kontakt telefoniczny w godzinach 8.30 - 16.30

tel.    +48 71 346 29 73
tel. kom.  +48 502 387 145

 

Formularz kontaktowy

Od nawiązania kontaktu z Nami, dzieli Cię Tylko jeden krok, który może być początkiem długoletniej współpracy.
Z pewnością szybko ulegnie zapomnieniu treść przesłanej korespondencji, ale nigdy nie zapomnisz tego jak się czułeś podczas współpracy z nami.

Zaczynamy?

 

*

Przeglądaj Dodaj plik

Podanie powyższych danych jest dobrowolne, przy czym podanie adresu e-mail jest niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Interaktywna Web Wizard.com z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Grota-Roweckiego 8/10, 52-220 Wrocław prowadząca działalność gospodarczą na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej nr 1661331 z dnia 13.03.2003, REGON: 932899803, e-mail: biuro@webwizard.com.pl

Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.