Jak aplikacja mobilna może pomóc w Twoim biznesie

Szybko zmieniająca się rzeczywistość pokazuje, że aby istnieć i rozwijać się biznesowi nie wystarczy polegać na stronach internetowych i portalach społecznościowych. Aplikacje mobilne to rozwiązanie, które pomoże Ci zachować odporność i łączność z grupą docelową.

Jakie zalety mają aplikacje mobilne i jak mogą pomóc w rozwijaniu działalności  Twojej firmy?

Powodów jest kilka.

1. Aplikacje mobilne skracają ścieżki użytkownika

Każde dodatkowe działanie użytkownika zmniejsza prawdopodobieństwo jego działania docelowego. Szukając swojej strony w sieci społecznościowej lub witrynie, użytkownik musi skorzystać z wyszukiwania - a to nie jest odpowiednie dla wszystkich. Może znaleźć konkurenta, który jest wyżej w wynikach wyszukiwania lub lepiej skonfigurował reklamy ukierunkowane. Dzięki posiadaniu aplikacji mobilnej ścieżka użytkownika zostanie skrócona do jednego kliknięcia na ekranie głównym.

2. Aplikacje mobilne ułatwiają zapisywanie danych

Aplikacje mobilne zapamiętują dane użytkownika i zapisują historię zamówień. Jest to wygodne dla użytkowników: nie trzeba za każdym razem logować się na konto osobiste, po raz setny odzyskiwać zapomniane hasło, ponownie wpisywać adres i pamiętać dokładnie, jakie towary zostały wcześniej zamówione - zamówienie można powtórzyć za pomocą  kilku kliknięć. Uważne podejście do komfortu użytkowników aplikacji mobilnych zwiększa ich lojalność.

3. Bezpośrednia komunikacja z klientem

Komunikacja za pośrednictwem aplikacji mobilnej to najkrótszy sposób kontaktu z klientem. Powiadomienia push, prywatne wiadomości, promocje zwiększające zaangażowanie – narzędzi do komunikacji z użytkownikami za pośrednictwem aplikacji jest wiele, wystarczy wybrać najbardziej odpowiednie dla Twojego produktu i odbiorców.

4. Dostępność do usług za pomocą aplikacji mobilnych

Mobilne wersje witryn nie zawsze są dobrze przystosowane, a siedzenie przy komputerze stacjonarnym lub laptopie na zakupy oznacza marnowanie dodatkowego czasu. Aplikacje mobilne zmieniają sklepy e-commerce w superwygodne wirtualne przestrzenie, które są łatwe w nawigacji i przyjemne w zakupie.

5. Aplikacja mobilna jako źródło statystyk

Interakcja użytkownika z aplikacją mobilną to najbardziej obiektywny wskaźnik zaangażowania. Dzięki temu, że aplikacja mobilna jest tworzona indywidualnie dla Ciebie i jest odizolowana od konkurencji, prawdopodobieństwo przypadkowych kliknięć zmniejsza się, gdy stronę odwiedzają użytkownicy, którzy nie są zainteresowani pracą i ofertą handlową firmy. 

6. Całkowita swoboda w doborze narzędzi

Specyfika portali społecznościowych czy platform internetowych wymaga od Ciebie dostosowania się do tego, a aplikacja mobilna jest tworzona indywidualnie dla Twojego biznesu i możesz korzystać z dokładnie tych narzędzi, które będą najbardziej efektywne dla Twojego produktu i odbiorców.

7. Aplikacja mobilna jest jednym z elementów danetyzacji firmy

 

Opracowujemy niestandardowe aplikacje mobilne dla e-commerce pod klucz. 

Opracowujemy optymalne rozwiązania, które pomogą Ci szybko i skutecznie sprzedawać. Udoskonalamy również interfejs, dopracowujemy funkcjonalność do konkretnych celów, dodajemy personalizację. W efekcie otrzymujemy funkcjonalny, wygodny i skuteczny produkt. Jednocześnie nie mamy żadnych ograniczeń co do usprawnień, zmian, co pozwala naszym klientom testować różne hipotezy marketingowe i wybierać opcje, które najlepiej pasują do ich biznesu.

Nasza lokalizacja

Agencja Interaktywna  Web Wizard.com
rok założenia 2000


52-220 Wrocław, ul. Gen. Grota-Roweckiego 8/10
NIP:        PL 899-142-54-65
REGON:   932899803

kontakt telefoniczny w godzinach 8.30 - 16.30

tel.    +48 71 346 29 73
tel. kom.  +48 502 387 145

 

Formularz kontaktowy

Od nawiązania kontaktu z Nami, dzieli Cię Tylko jeden krok, który może być początkiem długoletniej współpracy.
Z pewnością szybko ulegnie zapomnieniu treść przesłanej korespondencji, ale nigdy nie zapomnisz tego jak się czułeś podczas współpracy z nami.

Zaczynamy?

 

*

Przeglądaj Dodaj plik

Podanie powyższych danych jest dobrowolne, przy czym podanie adresu e-mail jest niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Interaktywna Web Wizard.com z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Grota-Roweckiego 8/10, 52-220 Wrocław prowadząca działalność gospodarczą na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej nr 1661331 z dnia 13.03.2003, REGON: 932899803, e-mail: biuro@webwizard.com.pl

Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.