Obsługa zgłoszeń reklamacyjnych przez sztuczną inteligencję

Rolą sztucznej inteligencji  nie powinno być znalezienie dla nas "igły w stogu siana", ale wsparcie nas w procesie czyszczenia stogu z  jego komponentów do takiego stopnia, abyśmy sami mogli lepiej dostrzec tę "igłę".


Aplikacja wspierana przez sztuczną inteligencję, która zintegrowana z kontami e-mail, rozpoznaje czy przesłana treść elektronicznej korespondencji jest zgłoszeniem reklamacyjnym, pobiera treść tego zgłoszenia  i przekazuje ją automatycznie do systemów ERP  w celu  dalszego procedowania.

Wykorzystujemy modele zgodnie z najnowszym stanem wiedzy.

Wykorzystana technologia: rekurencyjne sieci neuronowe (LSTM)

Do stworzenia, wytrenowania i zaimplementowania sieci wykorzystano technologie:

Python, Keras, TensorFlow, NLTK, Pandas


Podczas prac nad projektami  korzystamy z rozwiązań które pozwalają przetestować  najbardziej ryzykowne założenia.  Podczas prac wykorzystaliśmy  fazę PoC aby upewnić się, że proponowane rozwiązanie będzie spełniać swoje cele.  Ten etap prac dostarczył danych, na podstawie których można  było przygotować  wnioski  na temat stanu rozwiązania,  na temat skali zamierzonych  korzyści, które mogą być dostarczone ludziom i firmie oraz  kluczowych wskaźników efektywności. 

  

Może chcesz wykorzystać rozwiązania oparte na algorytmach sztucznej inteligencji, machine learning lub deep learning?

Porozmawiaj z nami o swoim projekcie, a my weźmiemy pod uwagę specyfikę Twojej działalności, przewidziany czas i budżet i wybierzemy najlepszą z dostępnych opcji jego realizacji.

 

Nasza lokalizacja

Agencja Interaktywna  Web Wizard.com
rok założenia 2000


52-220 Wrocław, ul. Gen. Grota-Roweckiego 8/10
NIP:        PL 899-142-54-65
REGON:   932899803

kontakt telefoniczny w godzinach 8.30 - 16.30

tel.    +48 71 346 29 73
tel. kom.  +48 502 387 145

 

Formularz kontaktowy

Od nawiązania kontaktu z Nami, dzieli Cię Tylko jeden krok, który może być początkiem długoletniej współpracy.
Z pewnością szybko ulegnie zapomnieniu treść przesłanej korespondencji, ale nigdy nie zapomnisz tego jak się czułeś podczas współpracy z nami.

Zaczynamy?

 

*

Przeglądaj Dodaj plik

Podanie powyższych danych jest dobrowolne, przy czym podanie adresu e-mail jest niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Interaktywna Web Wizard.com z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Grota-Roweckiego 8/10, 52-220 Wrocław prowadząca działalność gospodarczą na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej nr 1661331 z dnia 13.03.2003, REGON: 932899803, e-mail: biuro@webwizard.com.pl

Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.