Agencja Interaktywna - Software House Wrocław

Projektujemy i budujemy dedykowane oprogramowanie na zamówienie przedsiębiorstw działających zarówno w skali globalnej jak i małych innowacyjnych startupów. Swoimi projektami wchodzimy w te obszary i procesy które wymagają indywidualnego i dokładnego dostosowania aplikacji do zdefiniowanych potrzeb zamawiającego.

Tworzymy zarówno małe, funkcjonalne, dedykowane aplikacje i programy na zamówienie, jak również  zaawansowane systemy informatyczne, które zintegrowane z innymi programami i systemami IT usprawniają pracę różnych działów i pracowników naszych Klientów.

Zapewniamy wsparcie od początku do zakończenia projektu w zakresie szybkich wdrożeń aplikacji IT, biznesowego wykorzystania sztucznej inteligencji, rozwiązań i analiz Big Data oraz wdrożeń typu IoT.

Współpracujemy z agencjami reklamowymi, agencjami strategicznymi i interaktywnymi z całego świata w oparciu o umowy NDA. Co nas wyróżnia

Stabilność i bezpieczeństwo
Jesteśmy solidną, bezpieczną i stabilną finansowo firmą i pracodawcą. Zapewniamy doskonałe warunki pracy. Posiadamy nowoczesne, własnościowe, doskonale wyposażone  biuro o powierzchni 240 mkw.


90% naszych Klientów to efekt polecenia naszych usług
 
Współpracujemy z Klientami z różnych branż. Realizujemy projekty w odmiennych technologiach i różnym otoczeniu biznesowym (międzynarodowe korporacje, małe i średnie przedsiębiorstwa, startupy) i kulturowym (różne kraje i kontynenty). Często pierwszy kontakt staje się elementem stałej współpracy w  długim okresie czasu. 


Standardy Help Desk 

Nasi Klienci otrzymują pomoc, która często wychodzi  poza przyjęte w branży standardy Help Desk nie tylko w trakcie wdrożenia ale również po jego zakończeniu.


Agencja Interaktywna w nazwie, Software House w działaniu

Nasza historia rozpoczęła się od projektowania i  budowy stron internetowych. Obecna specyfika projektów, ich wysoka złożoność i czasochłonność powoduje, że obok realizacji projektów mających na celu wspieranie wizerunku marki w Internecie oraz osiągania celów marketingowych, często realizujemy projekty programistyczne, które przerastają techniczne możliwości tradycyjnych agencji interaktywnych.

Kod genetyczny agencji interaktywnej sprawia, że przywiązujemy ogromną wagę do interfejsu użytkownika i ergonomii tworzonych przez nas systemów oraz marketingowego i biznesowego sukcesu przedsięwzięcia.

 

Najciekawsze realizacje

2021
Aktualnie realizujemy system zarządzania cenami, który wspiera  i automatyzuje sprzedaż na Allegro. Autorski system wykorzystuje algorytmy głębokiego uczenia do analizy ofert konkurencji i optymalizacji cen wystawionych na sprzedaż towarów, dzięki czemu skokowo pozwoli zwiększyć marżę klientów korzystających z naszego  systemu.

Technologia:
Aplikacji webowa oparta na mikroserwisach 
Nodejs (expressjs) + react js. Serwer analizatora: Python (scikit-learn): Preprocessing danych + klasteryzacja + regresja
Algorytm: głębokie sieci neuronowe

 
2021
Realizujemy zlecenie w którym algorytm sztucznej  inteligencji ocenia stan i  jakość palet logistycznych oraz dokonuje oceny jakościowej  i poprawności przygotowanego do wysyłki ładunku gotowych produktów.

Zamiast polegać na regułach stworzonych przez pracowników, oprogramowanie wyposażone w AI może samodzielnie uczyć się, które aspekty są ważne i tworzyć reguły określające kombinacje cech, które definiują produkty wysokiej jakości.  Dzięki algorytmom uczenia się z wykorzystaniem sieci neuronowych, użytkownicy nie muszą już ręcznie tworzyć modelu wizyjnego dla każdego scenariusza produkcyjnego,  Wystarczy, że zbiorą odpowiednie dane - czy to dotyczące pojedynczych  palet, czy też zabezpieczonego ładunku produktów utworzonego z palet - i wytrenują na ich podstawie model.

Ten typ modelu AI  jest znany jako "głębokie uczenie". Te systemy głębokiego uczenia się, takie jak głębokie sieci neuronowe, są trenowane w sposób nadzorowany, aby rozpoznawać określone klasy rzeczy.

W typowym zadaniu inspekcji  może być szkolony do wizualnego rozpoznawania na podstawie zdjęć które zawierają informacje o dobrze i źle  przygotowanym i zabezpieczonym  ładunku do wysyłki

 Po zebraniu tych zdjęć, typowy system głębokiego uczenia się trenuje model, który po podaniu odpowiedniej ilości i różnorodności danych, staje się naprawdę dobry w tworzeniu precyzyjnych, obarczonych niskim błędem, pewnych klasyfikacji.

 

2019
Aplikacja wspieraną przez sztuczną inteligencję, która zintegrowana z kontem e-mail, rozpoznaje zgłoszenia reklamacyjne, pobiera je i przekazuje do systemów ERP do dalszego procedowania
Wykorzystana technologia: rekurencyjne sieci neuronowe (LSTM)
Do stworzenia, wytrenowania i zaimplementowania sieci wykorzystano technologie: Python, Keras, TensorFlow, NLTK, Pandas.

2016-2017
Przygotowanie  makiet widoków programu i kompletnej  dokumentacji projektowej w notacji UML na potrzeby wykonania webowego programu do planowania, zarządzania i rozliczania produkcji oraz kontroli  jakości  procesu produkcyjnego wg standardu automotiv  w europejskich zakładach austriackiego koncernu z siedzibą w Karyntii. 
Wdrożenie systemu informatycznego składającego się z oprogramowania do zarządzania awizacjami dostaw i ładunków, oprogramowania do rozpoznawania numerów rejestracyjnych pojazdów oraz oprogramowania do kierowania samochodów ciężarowych do odpowiednich doków magazynowych - Brueggen S.A. i Elewator Jabłowo Sp. z o.o.

 

2015
Wykonanie i wdrożenie dla Biura Festiwalowego Impart  2016 Wrocław webowego oprogramowania do zarządzania imprezami w ramach Europejskiej Stolicy Kultury we Wrocławiu wraz zapewnieniem wsparcia dla użytkowników programu przez cały okres trwania imprezy.

Nowa technologia zapewniła efektywną komunikację pomiędzy organizatorem, uczestnikami imprezy - gośćmi i wolontariuszami, a także współpracującymi z organizatorem kierowcami i hotelami.
Technologia: platforma .NET i bazy danych PostgreSQL

 

2013-2014
Wykonanie i wdrożenie dedykowanego oprogramowania we wrocławskiej firmie z branży gospodarki odpadami. Projekt sfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Nowy program zautomatyzował przebieg wszystkich etapów procesu zagospodarowania odpadów, zdecydowanie skrócił czas trwania poszczególnych operacji (opracowanie oferty i jej akceptacja, przygotowanie zlecenia na podstawie przyjętej oferty, rozliczenie przyjętych odpadów ich ewidencja na magazynie, fakturowanie dostawy, obsługa sprawozdawczości zgodnej z wymogami ustawy o odpadach) oraz mocno ograniczył możliwość popełnienia błędu na wymienionych etapach. Nowy program został zintegrowany z systemami crm, magazynowym, sprzedażowym i księgowym naszego Klienta.

Specjalnie do tego celu przygotowana aplikacja mobilna zapewniała współpracę nowego programu z automatycznymi wagami umieszczonymi na wózkach widłowych oraz ze skanerami kodów kreskowych.
Technologia wykorzystana w projekcie: platforma .NET i bazy danych PostgreSQL


2013
Wykonanie i wdrożenie oprogramowania do zarządzania harmonogramami wywozu odpadów komunalnych w Chemeko-System sp. z o.o. Wrocław

program obsługuje ponad 60 tyś. lokalizacji i 37 pojazdów komunalnych - tzw. śmieciarek.
Technologia: platforma .NET, bazy danych PostgreSQL


2010
Wykonanie i wdrożenie oprogramowania do zarządzania logistyką pojazdów i kontenerów w Chemeko-System sp. z o.o. Wrocław

Technologia: platforma .NET, bazy danych MSSQL

 

2010 
Wykonanie strony internetowej dla Chemeko-System sp. z o.o. Wrocław

Strona WWW w roku 2011 została uznana przez Forbes&Onet za najlepszą firmową stronę internetową w woj. dolnośląskim.
Technologia PHP, bazy danych MySQL

 

2009
Wykonanie i wdrożenie dedykowanego systemu CRM na zamówienie TECE sp. z o.o. Strzelin

Technologia:  Ruby on Rails, bazy danych MySQL
Z firmą TECE współpracujemy 16 lat. Przygotowaliśmy dla tej firmy 4 edycje serwisu internetowego – ostatni realizowany wspólnie z niemiecką agencją interaktywną.

 

2006-2007 
Wykonanie i wdrożenie dedykowanej aplikacji webowej realizującej funkcje systemu analiz biznesowych i systemu CRM na zamówienie Capricorn sp. z o.o

System objął swoim zasięgiem obszary CRM, sprzedaży, gospodarki magazynowej i należności kontrahentów.
Technologia:  Ruby on Rails, bazy danych MySQLNasze prace docenia Forbes i Onet.pl

Najlepsza firmowa strona internetowa w woj. dolnośląskim wg Forbes&Onet.pl wykonana przez Web Wizard.com


Spółka Chemeko-System została laureatem zainaugurowanej w 2011 roku nagrody "e-Diamenty Forbes & onet.pl 2011" za najlepszą firmową stronę internetową w województwie dolnośląskim. "e-Diamenty Forbes & onet.pl” to nagroda dla firm, które mają najlepiej rozwinięte witryny korporacyjne. 

Podczas oceniania stron WWW pod uwagę brane były następujące kryteria: specyfika firmy i branży w której firma działa, prezentacja produktu bądź usługi, wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, stworzenie możliwości zakupu i dokonanie płatności elektronicznych oraz funkcjonalność serwisu internetowego. Strona internetowa  dla  Chemeko-System została wykonana w 2010 roku przez Web Wizard.com.

Nasza lokalizacja

Agencja Interaktywna  Web Wizard.com
rok założenia 2000


52-220 Wrocław, ul. Gen. Grota-Roweckiego 8/10
NIP:        PL 899-142-54-65
REGON:   932899803

kontakt telefoniczny w godzinach 8.30 - 16.30

tel.    +48 71 346 29 73
tel. kom.  +48 502 387 145

 

Formularz kontaktowy

Od nawiązania kontaktu z Nami, dzieli Cię Tylko jeden krok, który może być początkiem długoletniej współpracy.
Z pewnością szybko ulegnie zapomnieniu treść przesłanej korespondencji, ale nigdy nie zapomnisz tego jak się czułeś podczas współpracy z nami.

Zaczynamy?

 

*

Przeglądaj Dodaj plik

Podanie powyższych danych jest dobrowolne, przy czym podanie adresu e-mail jest niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Interaktywna Web Wizard.com z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Grota-Roweckiego 8/10, 52-220 Wrocław prowadząca działalność gospodarczą na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej nr 1661331 z dnia 13.03.2003, REGON: 932899803, e-mail: biuro@webwizard.com.pl

Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.