Strony internetowe

Strony internetowe CMS MODX dla Lakma SAT [Fguardi]

Użytkownicy, którzy odwiedzają Twoją stronę powinni łatwo znaleźć interesujące informacje. Odpowiadają za to odpowiednie interfejsy. Korzystamy z najlepszych rozwiązań z zakresu użyteczności, aby użytkownicy Twojej strony internetowej czuli się jak najbardziej komfortowo podczas odwiedzin WWW.

Czytaj więcej

Strony internetowe CMS MODX dla Lakma SAT [SPEC]

Czy słyszałeś o wyszukiwarce, która uwzględnia czynniki behawioralne? Mechanizm działania jest następujący: Jeśli użytkownik zamknie Twoją stronę bez jej przeglądania, wyszukiwarka automatycznie obniży rankig Twojej witryny, który później będzie mieć wpływ na pozycję strony WWW w wynikach wyszukiwania.

Czytaj więcej

Strony internetowe CMS MODX dla TBS Wrocław

W CMS MODX łatwo jest zarządzać treścią za pośrednictwem panelu administracyjnego. Szybkość ładowania strony internetowej zależy bardziej od hostingu i jakości przygotowanego kodu strony. Za to ostatnie jesteśmy odpowiedzialni.

Czytaj więcej

Nasza lokalizacja

Agencja Interaktywna  Web Wizard.com
rok założenia 2000


52-220 Wrocław, ul. Gen. Grota-Roweckiego 8/10
NIP:        PL 899-142-54-65
REGON:   932899803

kontakt telefoniczny w godzinach 8.30 - 16.30

tel.    +48 71 346 29 73
tel. kom.  +48 502 387 145

 

Formularz kontaktowy

Od nawiązania kontaktu z Nami, dzieli Cię Tylko jeden krok, który może być początkiem długoletniej współpracy.
Z pewnością szybko ulegnie zapomnieniu treść przesłanej korespondencji, ale nigdy nie zapomnisz tego jak się czułeś podczas współpracy z nami.

Zaczynamy?

 

*

Przeglądaj Dodaj plik

Podanie powyższych danych jest dobrowolne, przy czym podanie adresu e-mail jest niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Interaktywna Web Wizard.com z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Grota-Roweckiego 8/10, 52-220 Wrocław prowadząca działalność gospodarczą na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej nr 1661331 z dnia 13.03.2003, REGON: 932899803, e-mail: biuro@webwizard.com.pl

Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.