Aplikacja na zamówienie do zarządzania logistyką pojazdów i kontenerów

Tworzymy aplikacje o dowolnym typie i złożoności.  Tworzymy na zamówienie dedykowane aplikacje mobilne, webowe i desktopowe.

Czy zawsze potrzebujesz aplikacji mobilnej?   


Nie zawsze! 


Możesz być w kontakcie z odbiorcami za pośrednictwem strony internetowej. Aplikacje mobilne zapewniają wsparcie dla bardziej złożonych, poważnych i skomplikowanych zadań.

  • Kiedy ważna jest każda sekunda

  • Kiedy złożony proces musi być uproszczony

  • Kiedy każdy klient jest ważny


Przygotowanie i wdrożenie aplikacji do zarządzania logistyką pojazdów i kontenerów na zamówienie Chemeko-System sp. z o.o.

Dedykowana aplikacja  realizuje funkcje ewidencji klientów, podpisanych umów i zarządza lokalizacjami i harmonogramami wywozu odpadów.

Najważniejsze funkcjonalności  aplikacji:

  • prowadzenie ewidencji odbiorców usług wywozu odpadów oraz  posesji, dla których realizowane są usługi,
  • generowanie harmonogramów odbioru odpadów na podstawie podpisanej umowy z klientem,
  • planowanie dla samochodów komunalnych  tras odbioru odpadów,
  • podział obszaru miasta Wrocławia i jego okolic na sektory przypisane do  obsługi dla poszczególnych  brygad,
  • zarządzanie pojemnikami i kontenerami na odpady – magazyn przyjęć i wydań,
  • tworzenie wydruków zadań dziennych dla brygad i raportowanie z wykonanych wywozów,

  

Chcesz nawiązać współpracę z Python Software House, który tworzy  dedykowane aplikacje webowe, dedykowane aplikacje mobilne i strony internetowe na zamówienie?

Poszukujesz Software House, który ma w swojej ofercie  tworzenie dedykowanych aplikacji internetowych z wykorzystaniem Python, Django i Flask? 


Jesteśmy  Python Software House, który istnieje na rynku 20 lat i ma w swoim portfolio wykonane dedykowane aplikacje webowe aplikacje mobilne, desktopowe, oprogramowanie na zamówienie, jak również zaawansowane systemy informatyczne. Tworzymy narzędzia cyfrowe i  rozwiązania, które nie tylko pozwalają wizualizować dane, ale także integrujemy je z regularnymi procesami biznesowymi, tworzymy oparte na danych pełnoprawne dedykowane aplikacje mobilne i webowe, które sprawiają, że dane stają się bardziej dostępne dla całej organizacji.

 

Może chcesz wykorzystać rozwiązania oparte na algorytmach sztucznej inteligencji, machine learning lub deep learning?

 

Technologie informacyjne z usługi dla biznesu zamieniły się w  jego podstawę. Budujemy cyfrowe kompetencje w obszarze zainteresowań Klienta i pomagamy znaleźć nowe modele dla biznesu.
To nasza misja.

 

Porozmawiaj z nami o swoim projekcie, a my weźmiemy pod uwagę specyfikę Twojej działalności, przewidziany czas i budżet i wybierzemy najlepszą z dostępnych opcji jego realizacji.

 

Nasza lokalizacja

Agencja Interaktywna  Web Wizard.com
rok założenia 2000


52-220 Wrocław, ul. Gen. Grota-Roweckiego 8/10
NIP:        PL 899-142-54-65
REGON:   932899803

kontakt telefoniczny w godzinach 8.30 - 16.30

tel.    +48 71 346 29 73
tel. kom.  +48 502 387 145

 

Formularz kontaktowy

Od nawiązania kontaktu z Nami, dzieli Cię Tylko jeden krok, który może być początkiem długoletniej współpracy.
Z pewnością szybko ulegnie zapomnieniu treść przesłanej korespondencji, ale nigdy nie zapomnisz tego jak się czułeś podczas współpracy z nami.

Zaczynamy?

 

*

Przeglądaj Dodaj plik

Podanie powyższych danych jest dobrowolne, przy czym podanie adresu e-mail jest niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Interaktywna Web Wizard.com z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Grota-Roweckiego 8/10, 52-220 Wrocław prowadząca działalność gospodarczą na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej nr 1661331 z dnia 13.03.2003, REGON: 932899803, e-mail: biuro@webwizard.com.pl

Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.