Wybrane projekty

Strony internetowe CMS MODX dla Lakma SAT [Fguardi]

Użytkownicy, którzy odwiedzają Twoją stronę powinni łatwo znaleźć interesujące informacje. Odpowiadają za to odpowiednie interfejsy. Korzystamy z najlepszych rozwiązań z zakresu użyteczności, aby użytkownicy Twojej strony internetowej czuli się jak najbardziej komfortowo podczas odwiedzin WWW.

Czytaj więcej

Strony internetowe CMS MODX dla Lakma SAT [SPEC]

Czy słyszałeś o wyszukiwarce, która uwzględnia czynniki behawioralne? Mechanizm działania jest następujący: Jeśli użytkownik zamknie Twoją stronę bez jej przeglądania, wyszukiwarka automatycznie obniży rankig Twojej witryny, który później będzie mieć wpływ na pozycję strony WWW w wynikach wyszukiwania.

Czytaj więcej

Repozytorium plików

Na zamówienie firmy TECE przygotowaliśmy dedykowaną aplikację internetową - repozytorium plików z funkcjonalnościami GIT, która umożliwia pobranie plików DWG oraz brył 3D głównych produktów i rozwiązań instalacyjnych marki TECE. Po zalogowaniu się na stronie firmowej producenta armatury łazienkowej i rozwiązań instalacyjnych - www.tece.pl - architekci uzyskają dostęp do bazy materiałów. Mogą one stać się inspiracją przy tworzeniu wyjątkowych projektów nowoczesnych i eleganckich wnętrz salonów kąpielowych.

Czytaj więcej

Realizacja projektów visual search

Jak działa wyszukiwanie wizualne Wyszukiwanie wizualne opiera się na wizji komputerowej i głębokim uczeniu maszynowym, wyszkolonym systemie algorytmów, które mogą rozpoznawać produkty na podstawie obrazów. Przeszkolenie systemu wymaga czasu, licznych testów i dużej ilości informacji wejściowych (wymagane jest wiele różnych zdjęć tego samego produktu pod różnymi kątami, w różnych warunkach oświetleniowych i na różnym tle). System oparty o sieć neuronową przekształca i zapisuje każdy obraz w zestaw liczb w układzie macierzowym (tzw. ramka danych) tworzonych w oparciu o charakterystyczne cechy obrazu, a następnie, gdy użytkownik przesyła swoje zdjęcie, jest ono również przepuszczane przez sieć neuronową i przekształcane przez ten system w podobny sposób. Wyniki wyszukiwania zawierają te obrazy, których odległość wektorowa od poszukiwanego obrazu jest minimalna.

Czytaj więcej

Obsługa zgłoszeń reklamacyjnych przez sztuczną inteligencję

Ostatnia dekada szybkiego rozwoju sztucznej inteligencji opierała się na rozpoznawaniu wzorców, na uczeniu maszynowym. Jest to proces oparty na algorytmach, które uczą się na podstawie danych, rozpoznając zależności i prawidłowości bez polegania na tradycyjnym oprogramowaniu przygotowanym przez człowieka. Ale od kilku ostatnich lat to się zmieniło. Pojawiło się tzw. głębokie uczenie.

Czytaj więcej

Strony internetowe

Projekt tworzenia aplikacji webowej i aplikacji mobilnej w naszej firmie realizowany jest w ramach ściśle ustalonych etapów - pozwala nam to spełniać Wasze oczekiwania, a nawet czasem je przekraczać. Stale poprawiamy nasze procesy, aby współpraca z nami była jak najbardziej komfortowa.

Czytaj więcej

Strony internetowe CMS MODX dla TBS Wrocław

W CMS MODX łatwo jest zarządzać treścią za pośrednictwem panelu administracyjnego. Szybkość ładowania strony internetowej zależy bardziej od hostingu i jakości przygotowanego kodu strony. Za to ostatnie jesteśmy odpowiedzialni.

Czytaj więcej

Nasza lokalizacja

Agencja Interaktywna  Web Wizard.com
rok założenia 2000


52-220 Wrocław, ul. Gen. Grota-Roweckiego 8/10
NIP:        PL 899-142-54-65
REGON:   932899803

kontakt telefoniczny w godzinach 8.30 - 16.30

tel.    +48 71 346 29 73
tel. kom.  +48 502 387 145

 

Formularz kontaktowy

Od nawiązania kontaktu z Nami, dzieli Cię Tylko jeden krok, który może być początkiem długoletniej współpracy.
Z pewnością szybko ulegnie zapomnieniu treść przesłanej korespondencji, ale nigdy nie zapomnisz tego jak się czułeś podczas współpracy z nami.

Zaczynamy?

 

*

Przeglądaj Dodaj plik

Podanie powyższych danych jest dobrowolne, przy czym podanie adresu e-mail jest niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Interaktywna Web Wizard.com z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Grota-Roweckiego 8/10, 52-220 Wrocław prowadząca działalność gospodarczą na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej nr 1661331 z dnia 13.03.2003, REGON: 932899803, e-mail: biuro@webwizard.com.pl

Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.