Agencja Interaktywna - Python Software House Wrocław

Projektujemy i budujemy dedykowane aplikacje webowe i mobilne na zamówienie przedsiębiorstw działających zarówno w skali globalnej jak i małych innowacyjnych startupów. Swoimi projektami wchodzimy w te obszary i procesy które wymagają indywidualnego i dokładnego dostosowania aplikacji do zdefiniowanych potrzeb zamawiającego.

Tworzymy zarówno małe, funkcjonalne, dedykowane aplikacje internetowe na zamówienie, jak również  zaawansowane systemy informatyczne, które zintegrowane z innymi programami i systemami IT usprawniają pracę różnych działów i pracowników naszych Klientów.

Zapewniamy wsparcie od początku do zakończenia projektu w zakresie szybkich wdrożeń aplikacji IT, biznesowego wykorzystania sztucznej inteligencji, rozwiązań i analiz Big Data oraz wdrożeń typu IoT.

Współpracujemy z agencjami reklamowymi, agencjami strategicznymi i interaktywnymi z całego świata w oparciu o umowy NDA. 


Nasza misja:

Budujemy cyfrowe kompetencje w obszarze zainteresowań Klienta i pomagamy znaleźć nowe modele dla biznesu.


Co nas wyróżnia?

Przemyślane strategie

Dokładnie analizujemy dane i znajdujemy optymalną ścieżkę od  samego początku do końca projektu.

Jakość naszych prac

Stanowimy ambitny i doświadczony zespół, który zawsze stawia  jakość realizowanych projektów na pierwszym miejscu.
Inwestujemy w zdobycie  najlepszych talentów z rynku. Współpracujemy tylko z middle i senior developers.

Doświadczenie i wiedza

Strony internetowe, portale, systemy automatyzacji procesów, aplikacje mobilne - zdobyliśmy doświadczenie w  1000+ różnych projektów.  Korzystamy z tej wiedzy przy każdym nowym projekcie.


Długoterminowa współpraca

Zawsze naszym celem jest długoterminowa współpraca. W razie wystąpienia nowych potrzeb dodajemy nowe funkcjonalności i opracowujemy nowe wersje produktu. 


90% naszych Klientów to efekt polecenia naszych usług
 

Współpracujemy z Klientami z różnych branż. Realizujemy projekty w odmiennych technologiach i różnym otoczeniu biznesowym (międzynarodowe korporacje, małe i średnie przedsiębiorstwa, startupy) i kulturowym (różne kraje i kontynenty). Często pierwszy kontakt staje się elementem stałej współpracy w  długim okresie czasu. 


Standardy Help Desk 

Nasi Klienci otrzymują pomoc, która często wychodzi  poza przyjęte w branży standardy Help Desk nie tylko w trakcie wdrożenia ale również po jego zakończeniu.


Agencja Interaktywna w nazwie, Software House w działaniu

Nasza historia rozpoczęła się od projektowania i  budowy stron internetowych. Obecna specyfika projektów, ich wysoka złożoność i czasochłonność powoduje, że obok realizacji projektów mających na celu wspieranie wizerunku marki w Internecie oraz osiągania celów marketingowych, często realizujemy projekty programistyczne, które przerastają techniczne możliwości tradycyjnych agencji interaktywnych.

Kod genetyczny agencji interaktywnej sprawia, że przywiązujemy ogromną wagę do interfejsu użytkownika i ergonomii tworzonych przez nas systemów oraz marketingowego i biznesowego sukcesu przedsięwzięcia.

 

Nasze doświadczenie. Najciekawsze realizacje
(bez umów NDA)

2021

Aktualnie realizujemy system zarządzania cenami, który wspiera  i automatyzuje sprzedaż na Allegro. Autorski system wykorzystuje algorytmy głębokiego uczenia do analizy ofert konkurencji i optymalizacji cen wystawionych na sprzedaż towarów, dzięki czemu skokowo pozwoli zwiększyć marżę klientów korzystających z naszego  systemu.

Technologia:

Aplikacji webowa oparta na mikroserwisach 
Node.js (Express.js) + React. js. Serwer analizatora: Python - biblioteka Scikit-learn: preprocessing danych + klasteryzacja + regresja
Algorytm: głębokie sieci neuronowe

Realizujemy zlecenie w którym algorytm sztucznej  inteligencji ocenia stan i  jakość palet logistycznych oraz dokonuje oceny jakościowej  i poprawności przygotowanego do wysyłki ładunku gotowych produktów.
Zamiast polegać na regułach stworzonych przez pracowników, oprogramowanie wyposażone w AI może samodzielnie uczyć się, które aspekty są ważne i tworzyć reguły określające kombinacje cech, które definiują produkty wysokiej jakości.  Dzięki algorytmom uczenia się z wykorzystaniem sieci neuronowych, użytkownicy nie muszą już ręcznie tworzyć modelu wizyjnego dla każdego scenariusza produkcyjnego,  Wystarczy, że zbiorą odpowiednie dane - czy to dotyczące pojedynczych palet, czy też zabezpieczonego ładunku produktów utworzonego z palet - i wytrenują na ich podstawie model.

Przygotowanie analizy biznesowej i mapowanie procesów dla celów wdrożenia SAP w dwóch wrocławskich spółkach.

2019

Aplikacja wspierana przez sztuczną inteligencję, która zintegrowana z kontem e-mail, rozpoznaje i analizuje treść reklamacji, pobiera treść zgłoszenia  i przekazuje do systemów ERP do dalszego procedowania. Wykorzystana technologia: rekurencyjne sieci neuronowe (LSTM)
Do stworzenia, wytrenowania i zaimplementowania sieci wykorzystano technologie: Python, Keras, TensorFlow, NLTK, Pandas.

2016-2017

Przygotowanie  makiet widoków programu i kompletnej  dokumentacji projektowej w notacji UML na potrzeby wykonania webowego programu do planowania, zarządzania i rozliczania produkcji oraz kontroli  jakości  procesu produkcyjnego wg standardu automotiv  w europejskich zakładach austriackiego koncernu z siedzibą w Karyntii. 

Wdrożenie systemu informatycznego, który obejmuje dedykowaną aplikację webową do zarządzania awizacjami dostaw i ładunków, dedykowanej aplikacji do rozpoznawania numerów rejestracyjnych pojazdów oraz aplikacji webowej  do kierowania samochodów ciężarowych do odpowiednich doków magazynowych
- Brueggen S.A. i Elewator Jabłowo Sp. z o.o.

 

2015

Wykonanie i wdrożenie dla Biura Festiwalowego Impart  2016 Wrocław dedykowanej aplikacji webowej do zarządzania imprezami w ramach Europejskiej Stolicy Kultury we Wrocławiu wraz zapewnieniem wsparcia dla użytkowników programu przez cały okres trwania imprezy.
Nowa technologia zapewniła efektywną komunikację pomiędzy organizatorem, uczestnikami imprezy - gośćmi i wolontariuszami, a także współpracującymi z organizatorem kierowcami i hotelami.
Technologia: platforma .NET i bazy danych PostgreSQL

 

2013-2014

Wykonanie i wdrożenie dedykowanego oprogramowania we wrocławskiej firmie z branży gospodarki odpadami. Projekt sfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Nowy program zautomatyzował przebieg wszystkich etapów procesu zagospodarowania odpadów, zdecydowanie skrócił czas trwania poszczególnych operacji (opracowanie oferty i jej akceptacja, przygotowanie zlecenia na podstawie przyjętej oferty, rozliczenie przyjętych odpadów ich ewidencja na magazynie, fakturowanie dostawy, obsługa sprawozdawczości zgodnej z wymogami ustawy o odpadach) oraz mocno ograniczył możliwość popełnienia błędu na wymienionych etapach. Nowy program został zintegrowany z systemami crm, magazynowym, sprzedażowym i księgowym naszego Klienta.

Specjalnie do tego celu przygotowana aplikacja mobilna zapewniała współpracę nowego programu z automatycznymi wagami umieszczonymi na wózkach widłowych oraz ze skanerami kodów kreskowych.
Technologia wykorzystana w projekcie: platforma .NET i bazy danych PostgreSQL


2013

Wykonanie i wdrożenie oprogramowania do zarządzania harmonogramami wywozu odpadów komunalnych w Chemeko-System sp. z o.o. Wrocław
program obsługuje ponad 60 tyś. lokalizacji i 37 pojazdów komunalnych - tzw. śmieciarek.
Technologia: platforma .NET, bazy danych PostgreSQL


2010

Wykonanie i wdrożenie oprogramowania do zarządzania logistyką pojazdów i kontenerów w Chemeko-System sp. z o.o. Wrocław
Technologia: platforma .NET, bazy danych MS SQL

 

2010 

Wykonanie strony internetowej dla Chemeko-System sp. z o.o. Wrocław
Strona WWW w roku 2011 została uznana przez Forbes&Onet za najlepszą firmową stronę internetową w woj. dolnośląskim.
Technologia PHP, bazy danych MySQL

 

2009

Wykonanie i wdrożenie dedykowanego systemu CRM na zamówienie TECE sp. z o.o. Strzelin
Technologia:  Ruby on Rails, bazy danych PostgreSQL
Z firmą TECE współpracujemy 18 lat. Przygotowaliśmy dla tej firmy 4 edycje serwisu internetowego – ostatni realizowany wspólnie z niemiecką agencją interaktywną.

 

2005-2007 

Wykonanie i wdrożenie dedykowanej aplikacji webowej realizującej funkcje systemu analiz biznesowych i systemu CRM na zamówienie Capricorn sp. z o.o
System objął swoim zasięgiem obszary CRM, sprzedaży, gospodarki magazynowej i należności kontrahentów.
Technologia:  Ruby on Rails, bazy danych PostgreSQLNasze prace docenia Forbes i Onet.pl

Najlepsza firmowa strona internetowa w woj. dolnośląskim wg Forbes&Onet.pl wykonana przez Web Wizard.com


Spółka Chemeko-System została laureatem zainaugurowanej w 2011 roku nagrody "e-Diamenty Forbes & onet.pl 2011" za najlepszą firmową stronę internetową w województwie dolnośląskim. "e-Diamenty Forbes & onet.pl” to nagroda dla firm, które mają najlepiej rozwinięte witryny korporacyjne. 

Podczas oceniania stron WWW pod uwagę brane były następujące kryteria: specyfika firmy i branży w której firma działa, prezentacja produktu bądź usługi, wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, stworzenie możliwości zakupu i dokonanie płatności elektronicznych oraz funkcjonalność serwisu internetowego. Strona internetowa  dla  Chemeko-System została wykonana w 2010 roku przez Web Wizard.com.

  

Chcesz nawiązać współpracę z Python Software House, który tworzy  dedykowane aplikacje webowe, dedykowane aplikacje mobilne i strony internetowe na zamówienie?


Poszukujesz Software House, który ma w swojej ofercie  tworzenie dedykowanych aplikacji internetowych z wykorzystaniem Python, Django i Flask? 

 

Może chcesz wykorzystać rozwiązania oparte na Data Science,  algorytmach sztucznej inteligencji, machine learning lub deep learning?  


Porozmawiaj z nami o swoim projekcie, a my weźmiemy pod uwagę specyfikę Twojej działalności, przewidziany czas i budżet i wybierzemy najlepszą z dostępnych opcji jego realizacji.
  

Nasza lokalizacja

Agencja Interaktywna  Web Wizard.com
rok założenia 2000


52-220 Wrocław, ul. Gen. Grota-Roweckiego 8/10
NIP:        PL 899-142-54-65
REGON:   932899803

kontakt telefoniczny w godzinach 8.30 - 16.30

tel.    +48 71 346 29 73
tel. kom.  +48 502 387 145

 

Formularz kontaktowy

Od nawiązania kontaktu z Nami, dzieli Cię Tylko jeden krok, który może być początkiem długoletniej współpracy.
Z pewnością szybko ulegnie zapomnieniu treść przesłanej korespondencji, ale nigdy nie zapomnisz tego jak się czułeś podczas współpracy z nami.

Zaczynamy?

 

*

Przeglądaj Dodaj plik

Podanie powyższych danych jest dobrowolne, przy czym podanie adresu e-mail jest niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Interaktywna Web Wizard.com z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Grota-Roweckiego 8/10, 52-220 Wrocław prowadząca działalność gospodarczą na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej nr 1661331 z dnia 13.03.2003, REGON: 932899803, e-mail: biuro@webwizard.com.pl

Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.